Dsquared2

O značce

Identická dvojčata Dean a Dan Catenovi se narodili v roce 1964 v Torontu a mají dalších sedm sourozenců. Roku 1986 založili svou první dámskou značku DEanDan. Roku 1991 se přestěhovali do Milána, kde pracovali jako návrháři pro módní dům Versace a značku Diesel. V roce 2006 byli vybráni, aby navrhli oficiální dresy fotbalového týmu Juventus.

Značku Dsquared2 dvojčata založila v roce 1995 a jejich kolekce a návrhy se těší velké oblibě u celebrit (navrhovali kostýmy na turné hvězd jako Madonna, Christina Aguilera či Rihanna). Sloganem značky Dsquared2 je „Born in Canada, Made in Italy, Living in London,“.

Dean a Dan jsou známí silnou vazbou jeden na druhého; kvůli složitým rodinným podmínkám byli v mládí rozděleni do domácí péče jiných rodin, čímž velmi trpěli. Jakmile to bylo možné, odešli od pěstounských rodin a začali spolu opět žít a pracovat.

Ve dvou se to lépe táhne

Kdo jiný naplňuje toto přísloví než bratři Catenovi. Svou značku navíc už od počátku koncipovali jako hravý šatník pro ženy i muže.

Dsquared2

ICON
Značka Dsquared2 často používá na svých modelech označení ICON. Dean a Dan věří, že každý jednotlivec je ikonou a je hoden tohoto označení.

CELEBRITY
Dean a Dan Catenovi velmi rádi spolupracují s celebritami především z oblasti hudebního průmyslu. Navrhovali kostýmy na koncerty takových hvězd jako je Madonna či Rihanna. V poslední době značka spolupracovala i s velkou latinsko-americkou hudební hvězdou – Maluma.

DENIM
Hlavní pilíř značky Dsquared2 spočívá v oblasti denimu. V nabídce má více jak 20 druhů tohoto materiálu a používá pouze tu nejkvalitnější jeanovinu dovezenou z Japonska. Její zpracování je vždy ruční, včetně barvení, proto jsou každé jeany unikátní a jsou časově velmi náročné na výrobu.

Kde nás najdete

Široká 20, Praha 1, 110 00

Pařížská 17, Praha 1, 110 00

Hodinky