Dsquared2

O značce

Identická dvojčata Dean a Dan Catenovi se narodili v roce 1964 v Torontu a mají dalších sedm sourozenců. Roku 1986 založili svou první dámskou značku DEanDan. Roku 1991 se přestěhovali do Milána, kde pracovali jako návrháři pro módní dům Versace a značku Diesel. V roce 2006 byli vybráni, aby navrhli oficiální dresy fotbalového týmu Juventus.

Značku Dsquared2 dvojčata založila v roce 1995 a jejich kolekce a návrhy se těší velké oblibě u celebrit (navrhovali kostýmy na turné hvězd jako Madonna, Christina Aguilera či Rihanna). Sloganem značky Dsquared2 je „Born in Canada, Made in Italy, Living in London,“.

Dean a Dan jsou známí silnou vazbou jeden na druhého; kvůli složitým rodinným podmínkám byli v mládí rozděleni do domácí péče jiných rodin, čímž velmi trpěli. Jakmile to bylo možné, odešli od pěstounských rodin a začali spolu opět žít a pracovat.

Ve dvou se to lépe táhne

Kdo jiný naplňuje toto přísloví než bratři Catenovi. Svou značku navíc už od počátku koncipovali jako hravý šatník pro ženy i muže.

Dsquared2

ICON
Značka Dsquared2 často používá na svých modelech označení ICON. Dean a Dan věří, že každý jednotlivec je ikonou a je hoden tohoto označení.

CELEBRITY
Dean a Dan Catenovi velmi rádi spolupracují s celebritami především z oblasti hudebního průmyslu. Navrhovali kostýmy na koncerty takových hvězd jako je Madonna či Rihanna. V poslední době značka spolupracovala i s velkou latinsko-americkou hudební hvězdou – Maluma.

DENIM
Hlavní pilíř značky Dsquared2 spočívá v oblasti denimu. V nabídce má více jak 20 druhů tohoto materiálu a používá pouze tu nejkvalitnější jeanovinu dovezenou z Japonska. Její zpracování je vždy ruční, včetně barvení, proto jsou každé jeany unikátní a jsou časově velmi náročné na výrobu.

Kde nás najdete

Široká 20, Praha 1, 110 00

Pařížská 17, Praha 1, 110 00

Hodinky
Vážení klienti.

Dle nařízení vlády ČR jsou od 14. 3. 2020 všechny naše butiky dočasně uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online. Z pohodlí Vašeho domova můžete nakupovat přes náš instagram katalog, videochat či whatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @parizska17 @thebrandsprague @vltnnews @newbottegaprague @ermenegildozegnaczteam @parizska13 @diesel_cesko a @breitling_prague_manager

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Vždy jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management