Dsquared2

Individuální, odvážný a kreativní – těmito slovy lze charakterizovat přístup populárního návrhářského dua Deana a Dana Catenových, kteří stojí za kultovní italskou značkou Dsquared2, k módě. Je výraznou kombinací dědictví kanadské ikonografie, moderní italské krejčoviny a hravé smyslnosti. Kolekce této značky představují plynulé spojení kontrastů: sportovní a okázalý, neformální a extravagantní, mužský a ženský.

V butiku Dsquared2 najdete ikonické kousky z dámské i pánské kolekce včetně řady večerních šatů pro dámy nebo linie italských obleků Classic a smokingů na míru pro pány. V nabídce však nebude chybět ani populární kolekce doplňků včetně spodního prádla, kolekce pro psy a také speciální kolekce navržená pouze pro pražský butik.

Adresa butiku

Pařížská 28, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 10:00 – 19:00 Sobota 11:00 – 19:00 Neděle 12:00 – 18:00

Kontakt

dsquared2(a)lbm.cz

+420 776 759 759

Elena Alekseevskaya

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Managerka butiku Dsquared2. S vašimi dotazy či připomínkami se na ně neváhejte kdykoli obrátit.

elena.alekseevskaya(a)lbm.cz

+420 601 251 902

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management