Služby

V LBM jsme přesvědčeni, že nákup luxusního zboží má být pro klienty skutečně dokonalým zážitkem.

Naše služby, od poradenství přes VIP concierge servis, šití obleků na míru až po rezervaci vybraných oděvů, tak doplňují tento nákupní rituál k vaší plné spokojenosti.

VIP Concierge

Neodmyslitelnou součástí našeho zákaznického servisu je concierge neboli osobní rádce, který je vždy připraven vybrat oblečení na míru příležitosti a vašemu stylu, pomoci s pořízením investičních modelů hodinek nebo prostě jen ušetřit váš čas. Pokud vám oděv zcela nepadne, zařídí pro vás jeho úpravu. Vámi vybrané oděvy concierge doručí na místo, které si vyberete, třeba i k vám do kanceláře, a to zcela bez poplatků a limitů. Náš concierge vás tak provede celým světem LBM, kde je nakupování komorním a pohodlným zážitkem. Domluvte si osobní schůzku na telefonním čísle: +420 725 875 210, případně zašlete svůj požadavek na e-mail: zuzana.olsson(a)lbm.cz.

Made-to-measure

Ručně šité obleky od Zegny představují vrchol krejčovského řemesla a díky LBM si tento luxus můžete užít i v pražském butiku značky. Čeká tu na vás nepřeberné množství klasických i módních látek, knoflíčků, podšívkových textilií a detailů, z nichž si sestavíte dokonale padnoucí oblek na míru. Ať už potřebujete černý smoking nebo módní „dvouřaďák“ s pestrobarevným kárem, dostane se vám do rukou oblek, na který je potřeba 33 000 stehů a desítky hodin práce nejlepších italských krejčích. Pro využití servisu šití na míru se prosím předem objednejte prostřednictvím e-mailu zegna.mtm(a)lbm.cz , případně na telefonu +420 602 759 793. K dispozici  jsme vám v LBM showroomu na adrese Široká 11, Praha 1, 1. patro a to od pondělí do pátku 8:30 – 17:00 hod.

Úpravy oděvů

Výběrem kolekcí a nabídkou módních značek podtrhujeme individualitu našich zákazníků. Proto si zakládáme na tom, že každý kousek z našich butiků – ať už se jedná o pánské sako nebo dámskou sukni – dokážeme upravit na míru tak, aby vám jeho nošení dělalo radost co nejdéle. Bližší informace o této službě obdržíte v našich buticích nebo u našeho VIP Concierge Managera na e-mailu zuzana.olsson(a)lbm.cz či telefonu +420 725 875 210.

Rezervace oděvů

Pokud vás na našem webu, instagramu či facebooku zaujal některý z našich produktů, ale nemáte zrovna čas na návštěvu našich butiků, můžete využít naší služby rezervace oděvů. Stačí jen kontaktovat příslušný butik, který ověří dostupnost a vybraný produkt poté pro vás na 2 dny odloží do rezervace. Potřebné kontakty naleznete na stránkách jednotlivých butiků.

Hodinky