Služby

V LBM jsme přesvědčeni, že nákup luxusního zboží má být pro klienty skutečně dokonalým zážitkem.

Naše služby, od osobního stylingu, přes úpravy oděvů na míru až po rezervaci vybraných oděvů, tak doplňují tento nákupní rituál k vaší plné spokojenosti.

Personal Stylist Advisor

Neodmyslitelnou součástí našeho zákaznického servisu je stylista neboli osobní rádce, který je vždy připraven vybrat oblečení na míru příležitosti a vašemu stylu nebo prostě jen ušetřit váš čas. Pokud vám oděv zcela nepadne, zařídí pro vás jeho úpravu. Vámi vybrané oděvy concierge doručí na místo, které si vyberete, třeba i k vám do kanceláře, a to zcela bez poplatků a limitů. Náš advisor vás tak provede celým světem LBM, kde je nakupování komorním a pohodlným zážitkem. Domluvte si osobní schůzku na e-mailu: info(a)lbm.cz.

Made-to-measure

Ručně šité obleky od Zegny představují vrchol krejčovského řemesla a díky LBM si tento luxus můžete užít i v pražském butiku značky. Čeká tu na vás nepřeberné množství klasických i módních látek, knoflíčků, podšívkových textilií a detailů, z nichž si sestavíte dokonale padnoucí oblek na míru. Ať už potřebujete černý smoking nebo módní „dvouřaďák“ s pestrobarevným kárem, dostane se vám do rukou oblek, na který je potřeba 33 000 stehů a desítky hodin práce nejlepších italských krejčích. Pro využití servisu šití na míru se prosím předem objednejte prostřednictvím e-mailu zegna.mtm(a)lbm.cz , případně na telefonu +420 602 759 793. K dispozici  jsme vám v LBM showroomu na adrese Široká 11, Praha 1, 1. patro a to od pondělí do pátku 8:30 – 17:00 hod.

Úpravy oděvů

Výběrem kolekcí a nabídkou módních značek podtrhujeme individualitu našich zákazníků. Proto si zakládáme na tom, že každý kousek z našich butiků – ať už se jedná o pánské sako nebo dámskou sukni – dokážeme upravit na míru tak, aby vám jeho nošení dělalo radost co nejdéle. Bližší informace o této službě obdržíte v našich buticích nebo u našeho Personal Stylist Advisora skrz e-mail info(a)lbm.cz.

Rezervace oděvů

Pokud vás na našem webu, instagramu či facebooku zaujal některý z našich produktů, ale nemáte zrovna čas na návštěvu našich butiků, můžete využít naší služby rezervace oděvů. Stačí jen kontaktovat příslušný butik, který ověří dostupnost a vybraný produkt poté pro vás na 2 dny odloží do rezervace. Potřebné kontakty naleznete na stránkách jednotlivých butiků.

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management