Novinky

Audemars Piguet      17. 5. 2016

Švýcarská hodinářská manufaktura Audemars Piguet, ve spolupráci se společností Luxury Brand Management, představila nový design svého vlajkového butiku na Pařížské ulici. Nová tvář odráží celosvětový koncept postavený na více jak 140 leté historii této značky a na uměleckých kvalitách.

Číst dále
Bottega Veneta      4. 3. 2016

Sluneční brýle Bottega Veneta dokonale kombinují tvar, funkčnost a celkové estetické cítění tohoto módního domu s nejnovějšími trendy z přehlídkových mol.

Číst dále
Salvatore Ferragamo      4. 3. 2016

Salvatore Ferragamo sdílí svůj hollywoodský odkaz prostřednictvím speciální kolekce bot od mladého návrháře Edgarda Osoria pro Salvatore Ferragamo.

Číst dále
Breitling      3. 3. 2016

Praha 2. března 2016: Přední světová manufaktura mechanických luxusních chronografů Breitling otevřela tento týden svůj první pražský flagship butik na prestižní adrese Pařížská 1. Butik o celkové rozloze 110 m2 je prvním otevřeným v Evropě v letošním roce a nabízí ucelené portfolio více než 200 modelů zahrnující klasické modely Navitimer a Chronomat, ale zároveň i novinky Avenger Bandit nebo Chronomat 44 Blacksteel.

Číst dále
Zenith      18. 2. 2016

Zenith představuje nový model své ikonické kolekce: El Primero Sport. Tyto hodinky, interpretované ve třech klasicky vytříbených variantách, jsou hodny historického odkazu věhlasné tradice sportovních chronografů. Jejich ocelové pouzdro o průměru 45 mm skrývá slavný mechanický strojek s automatickým nátahem El Primero 400 B s frekvencí 36 000 kmitů za hodinu.

Číst dále
Vertu      9. 2. 2016

Vertu představuje nový model SIGNATURE TOUCH BENTLEY, již třetí telefon společnosti Vertu vyrobený na počest pětileté spolupráce s Bentley.

Číst dále
Diesel      14. 12. 2015

Exkluzivita je dodávána v těch nejrůznějších formách. S letošní zimou je to právě značka Diesel, která s projektem „Denim Master Studio“ přinese do vašich šatníků neotřelost, nápaditost, ale především exkluzivitu a osobitost.

Číst dále
Vertu      3. 11. 2015

Letošní ročník výstavy Designblok posul své hranice opět o kus dál ve spojení se značkou Vertu, výrobcem luxusních, ručně vyráběných, mobilních telefonů.

Číst dále
Vertu      3. 11. 2015

Tento ručně vyrobený chytrý telefon vyniká výkonem a přesností

Číst dále
Audemars Piguet      30. 9. 2015

Výkonná kombinace moderní estetiky a prestižní tradiční komplikace. To je novinka Audemars Piguet pro rok 2015 Royal Oak Perpertual Calendar, poslední kapitola neuvěřitelné cesty počaté před 140 lety.

Číst dále
Tod's      30. 9. 2015

Pražský butik Tod´s se připojuje k řadě dalších po celém světě a zahajuje projekt Tod´s Gommino Club. Sami se tak můžete stát návrháři a vytvořit si vlastní design například v barvách svého oblíbeného sportovního klubu nebo oblíbené barvě. Na míru lze upravit i populární přední sponu s názvem „Scooby Doo“.

Číst dále
Audemars Piguet      27. 8. 2015

Royal Oak Offshore chronograf 44mm v keramickém pouzdře se dočkal nového designu. Kontrastní šedý ciferník je perfektně čitelný, novinka roku 2015 je právě k dostání v butiku Audemars Piguet.

Číst dále
Tory Burch      29. 7. 2015

Tory Burch po řadě světových úspěchů přichází do Prahy, kde 29. července otevírá svůj první butik v České republice. Nový obchod najdou zákazníci v Pařížské ulici, na pražské luxusní nákupní třídě.

Číst dále
      16. 4. 2015

Nové modely Signature Touch Clous de Paris a Signature Touch Pure Jet Alligator Diamonds jsou nyní exkluzivně k dostání ve Vertu Boutique Prague.

Číst dále
      3. 3. 2015

Chcete i Vy distribuovat značku Diesel ve Vašem městě či regionu?
Rádi za Vámi přijedeme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Číst dále
Vertu      2. 10. 2014

Vertu, výrobce luxusních mobilních telefonů, uvádí na trh nový, ryze anglický model smartphone – Aster. Ručně vyráběný telefon z nejkvalitnějších materiálů je nabízen v pestré škále barev s možností monogramu nebo individuálního gravírování. Nový telefon je vybaven Dolby® Digital Plus, virtuálním prostorovým zvukem a certifikovaným fotoaparátem Hasselblad. Ve Velké Británii začne prodej již 2. října 2014 a bude následovat v dalších zemích. Cena modelu začíná na 4 200 librách.

Číst dále
      28. 8. 2014

PRAHA (28. srpen 2014) – Po deseti úspěšných ročnících mění Česká Miss svého vlastníka. Novým majitelem firmy M Marketing, která je pořadatelem národní soutěže krásy Česká Miss, se stává společnost Czech Event Production, a. s.

Číst dále
Vertu      20. 8. 2014

Dne 3. června 2014 byl na trh oficiálně uveden zcela nový luxusní telefon značky Vertu. Je ručně vyráběný v manufaktuře v Anglii. Představuje přehlídku nejkvalitnějších materiálů, včetně titanu 5. třídy a ručně vydělávané telecí kůže, špičkových technologií a unikátních služeb.

Číst dále
Zenith      29. 7. 2014

Dokonalá rovnováha mezi přírodou a lidstvem. Harmonii a symbolickou jednoduchost a tiché vyprávění zachytili Mert & Marcus využitím jasného denního světla na tmavém pozadí, která navozuje atmosféru okamžiku zastaveném v čase.

Číst dále
Salvatore Ferragamo      23. 7. 2014

Toskánská duše je nová exkluzivní soukromá sbírka čtyř vůní

Číst dále
Zobrazit starší