Diesel

O značce

Zakladatel značky Diesel Renzo Rosso se naučil šít jeany na svém šicím stroji, když mu bylo teprve patnáct let. Roku 1976 začal pracovat pro výrobce oblečení Moltex a po dvou letech práce ve společnosti si, za vypůjčené peníze od svého otce, koupil 40% akcií společnosti a přejmenoval ji na Diesel. Roku 1985 pak nakoupil zbývající akcie a stal se jediným vlastníkem společnosti. Sám Renzo Rosso říká, že se naučil marketing ve Spojených státech, kreativitě v Itálii a korporátním systémům v Německu.

Pro značku Diesel je zcela typický denim a široká nabídka jeansů. Používaný denim je dovážen výhradně z Japonska, kde se vyrábí ten nejkvalitnější. Značka je však velmi úspěšná i se svou nabídkou kožených bund, šatů aj. Diesel úspěšně spolupracoval v průběhu let s mnoha značkami jako je Ducati, Fiat, AVG, Adidas a nejnověji i Coca-Cola.

Diesel je také znám pro své marketingové kampaně, které klienty rádi vyvádí z jejich komfortní zóny. V roce 2018 to byly kampaně Hate Couture či Be Brave, o rok dříve například Make Love not Walls.

Džíny, džíny, džíny

Denim není jen materiál, ale celý životní styl. A Diesel jeho nespoutanou duši vkládá do všech svých módních linií.

Kde nás najdete

Pařížská 28, Praha 1, 110 00

Centrum Chodov, Roztylská 19, Praha 4, 148 00

Hodinky
Vážení klienti.

Dle nařízení vlády ČR jsou od 14. 3. 2020 všechny naše butiky dočasně uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online. Z pohodlí Vašeho domova můžete nakupovat přes náš instagram katalog, videochat či whatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @parizska17 @thebrandsprague @vltnnews @newbottegaprague @ermenegildozegnaczteam @parizska13 @diesel_cesko a @breitling_prague_manager

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Vždy jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management