Valentino

Módní značka Valentino byla založena v roce 1960 Valentinem Garavanim, aby krátce nato dosáhla celosvětového renomé. Dnes je Valentino jedním z nejznámějších hráčů na módní scéně nabízejícím širokou škálu luxusních výrobků pro moderní ženy, od haute couture a prêt-à-porter po rozsáhlé kolekce doplňků včetně kabelek, obuvi, brýlí, hedvábí či parfémů.

Pražský dámský butik představuje velkorysou škálu světa Valentino od ready-to-wear přes doplňky až po vůně. Inovativní pojetí butiku vytvořil společně s uznávaným britským architektem Davidem Chipperfieldem kreativní ředitel společnosti Valentino Pierpaolo Piccioli. Koncept butiku kombinuje staré s novým a vytváří nádech atmosféry paláce.

Adresa butiku

Pařížská 18, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 10:00 – 19:00 – Sobota 11:00 – 19:00
Neděle 12:00 – 18:00

Kontakt

valentino(a)lbm.cz

+420 727 814 823

Monika Stejskalová

Store Manager

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Store Manager butiku Valentino. S vašimi dotazy či připomínkami se na něj neváhejte kdykoli obrátit.

monika.stejskalova(a)lbm.cz

+420 601 251 934

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management