Kde pánská móda nezná hranic

Široká 20, Praha 1, 110 00

Sako, košile a kožené polobotky – tak ještě před pár lety vypadalo mnoho mužů. Jenže dneska i například ředitelé společností nosí k obleku tenisky a batoh místo aktovky. Ať už řídíte korporaci, velíte startupu, nebo máte na sítích statisíce příznivců, tak pro vás všechny vznikl butik The Brands Men, kde najdete elegantní obleky i nejnovější páry tenisek. Tedy pokud jsou v luxusním provedení.

Adresa butiku

Široká 20, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 10:00 – 19:00 Sobota 11:00 – 19:00 Neděle 12:00 – 18:00

Kontakt

thebrandsmen(a)lbm.cz

+420 602 521 731

Všechny podoby luxusu na jednom místě

Experimentujte, nebo ne

Francouzští návrháři byli vždy napřed, a proto mají v butiku The Brands Men výsadní postavení. Trendy obleky od Dior a Alexandera McQueena tu doplňují mikiny od Givenchy a konceptuální kousky od módních domů Balenciaga, Maison Margiela či značky Off-White. Šatník pro rockera jistí útlá saka a boty s kováním od Saint Laurent.

Těm, kteří jsou zvyklí na eleganci optikou italských mistrů, jsou určeny kabáty od Valentina nebo pestře vzorované kousky od Versace.

Petra Kosorínová

Store Manager

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Store Manager butiku The Brands Men. S vašimi dotazy či připomínkami se na něj neváhejte kdykoli obrátit.

petra.kosorinova(a)lbm.cz

+420 601 251 917

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management