Kde pánská móda nezná hranic

Široká 20, Praha 1, 110 00

Sako, košile a kožené polobotky – tak ještě před pár lety vypadalo mnoho mužů. Jenže dneska i například ředitelé společností nosí k obleku tenisky a batoh místo aktovky. Ať už řídíte korporaci, velíte startupu, nebo máte na sítích statisíce příznivců, tak pro vás všechny vznikl butik The Brands, kde najdete elegantní obleky i nejnovější páry tenisek. Tedy pokud jsou v luxusním provedení.

Adresa butiku

Široká 20, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Sobota 10:00 – 19:00 Neděle 11:00 – 18:00

Kontakt

thebrands(a)lbm.cz

+420 602 521 731

Všechny podoby luxusu na jednom místě

Experimentujte, nebo ne

Francouzští návrháři byli vždy napřed, a proto mají v The Brands výsadní postavení. Trendy obleky od Dior Homme a Alexandera McQueena tu doplňují mikiny od Givenchy a konceptuální kousky od domu Balenciaga a značek Vetements či Off-White. Šatník pro rockera zas jistí útlá saka a boty s kováním od Saint Laurent.

Těm, kteří jsou zvyklí na eleganci optikou italských mistrů, jsou určeny kabáty od Valentina, kožené trenčkoty od Neila Barretta, pestře vzorované kousky od Versace a smokingy ze sametu od Toma Forda.

Markéta Cahová

Store Managerka

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Store Managerka butiku The Brands. S vašimi dotazy či připomínkami se na ni neváhejte kdykoli obrátit.

marketa.cahova(a)lbm.cz

+420 776 749 749

Hodinky