Kde pánská móda nezná hranic

Široká 20, Praha 1, 110 00

Sako, košile a kožené polobotky – tak ještě před pár lety vypadalo mnoho mužů. Jenže dneska i například ředitelé společností nosí k obleku tenisky a batoh místo aktovky. Ať už řídíte korporaci, velíte startupu, nebo máte na sítích statisíce příznivců, tak pro vás všechny vznikl butik The Brands, kde najdete elegantní obleky i nejnovější páry tenisek. Tedy pokud jsou v luxusním provedení.

Adresa butiku

Široká 20, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Úterý 10:00 – 19:00 Středa – Sobota 11:00 – 20:00 Neděle 12:00 – 19:00

Kontakt

thebrands(a)lbm.cz

+420 602 521 731

Všechny podoby luxusu na jednom místě

Experimentujte, nebo ne

Francouzští návrháři byli vždy napřed, a proto mají v The Brands výsadní postavení. Trendy obleky od Dior a Alexandera McQueena tu doplňují mikiny od Givenchy a konceptuální kousky od módních domů Balenciaga a Maison Margiela či značky Off-White. Šatník pro rockera zas jistí útlá saka a boty s kováním od Saint Laurent.

Těm, kteří jsou zvyklí na eleganci optikou italských mistrů, jsou určeny kabáty od Valentina nebo pestře vzorované kousky od Versace.

Markéta Cahová

Store Managerka

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Store Managerka butiku The Brands. S vašimi dotazy či připomínkami se na ni neváhejte kdykoli obrátit.

marketa.cahova(a)lbm.cz

+420 601 251 924

Hodinky
Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @ermenegildozegnaczteam @parizska_13 @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Vždy jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management