Jedinečná adresa ve světě dámské luxusní módy

Pařížská 17, Praha 1, 110 00

Ať už se cítíte lépe v jednom stylu, nebo si ráda hrajete s trendy, butik The Brands Women je koncipován tak, abyste v něm našla to nejlepší z mol v Paříži, Miláně a New Yorku. Je proto navržen jako osobní prostor, který se může kdykoli proměnit ve váš šatník na každý den i na slavnostní příležitosti.

Adresa butiku

Pařížská 17, Praha 1, 110 00

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 10:00 – 19:00 Sobota 11:00 – 19:00 Neděle 12:00 – 18:00

Kontakt

thebrandswomen(a)lbm.cz

+420 776 749 749

Sama sebou od hlavy až k patě

Všechny podoby ženskosti

Potrpíte si na nápadité kousky od módních domů, jako je Givenchy či Balenciaga? Nebo upřednostňujete sofistikovaný styl návrhů značky Chloé či sportovní model značky Off-White?

Butik The Brands Women je otevřen všem ženám bez rozdílu módního vyznání, proto jsou v jeho nabídce široce zastoupeny i ikony jako Tom Ford, Saint Laurent, Balmain či Alexander McQueen.

Petra Kosorínová

Store Manager

Naši klienti, dokonalý zákaznický servis a vaše zpětná vazba jsou pro nás na prvním místě. Pro vaše potřeby je vám tak vždy k dispozici Store Manager butiku The Brands Women. S vašimi dotazy či připomínkami se na něj neváhejte kdykoli obrátit.

petra.kosorinova(a)lbm.cz

+420 601 251 917

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management