CZE
  • Česky

Edgardo Osorio pro Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo sdílí svůj hollywoodský odkaz prostřednictvím speciální kolekce bot od mladého návrháře Edgarda Osoria pro Salvatore Ferragamo.

Značka Salvatore Ferragamo, přední italský módní dům, pokračuje v oslavách 100 let své přítomnosti v Hollywoodu uvedením speciální kolekce dámské obuvi uznávaným mladým návrhářem Edgardem Osoriem. Kolekce s názvem “Edgardo Osorio pro Salvatore Ferragamo”, zdůrazňuje dlouhodobý závazek značky k podpoře mladých talentů, zatímco stále ctí dědictví tvůrčí inovace svého zakladatele a jeho nástup do Hollywoodu před sto lety, v úzké návaznosti na hvězdy filmového plátna.

Edgardo Osorio navazuje na jedinečného ducha samotného Salvatora Ferragama a jeho osobní archiv, a velmi hravě tak pojal ikonické vzory zakladatele z 30. let, 40. a 50. letech, a reinterpretoval je pro potřeby současné ženy. Inspirován klasickými Ferragamo modely, modely na klínku, s puntíky či křídly – z nichž některé byly původně určeny hollywoodským hvězdám jako je Mae West, Joan Crawford, a Marilyn Monroe – kolekce přináší nové barvy, více přitažlivosti a lehkosti ve spojení s průkopnickými materiály, které jsou již dlouhou dobu uznávány jako Ferragamův rukopis.

Vybrané modely budou v pražském butiku k dostání od března 2016.

Fotogalerie