GCDS

O značce

Italskou značku GCDS založili v roce 2015 bratři Giuliano a Giordano Calzovi; první jmenovaný zastává post kreativního ředitele, druhý je jejím CEO a společně tvoří sehraný tým. Začátky značky GCDS byly velmi skromné, kdy značka vyprodukovala pouze 100 kusů mikiny s logem GCDS. V té době navíc nepocházely z Itálie ale z Číny, kde Giuliano tehdy působil.

Nejistota začátků už je pasé a nyní je veškeré zboží vyráběno přímo v Itálii a na jeho kvalitu je striktně dohlíženo. Původně se značka distribuovala pouze pomocí online prodeje, který byl však brzy vystřídán kamennými butiky. Teprve v roce 2016 otevřelo GCDS svůj první monobrandový butik v Miláně, v roce 2017 už prodeje společnosti přesáhly 5 milionů eur, aby se další rok zdvojnásobily na 10 milionů eur. Přestože je značka poměrně mladá, zaznamenala fenomenální úspěch a stala se celosvětově jednou z nejvyhledávanějších.

Je charakteristická výraznými a mnohdy ironickými potisky, zapamatovatelnými slogany, výšivkami a divokými barvami. Její výroba však striktně podléhá italskému krejčovskému umu a preciznosti. Samotný název GCDS je zkratkou “God Can’t Destroy Streetwear”, která odkazuje na společný ideál obou bratrů – na místo bez hranic, otevřené všem, kteří si chtějí hrát. Stejným způsobem je budován také charakter celé značky, v němž dominuje volnost, hravost a nespoutanost.

GCDS

Dokud italští bratři opatrují značku GCDS, ani Bůh nemůže zničit módu ulice!

GCDS

LINIE BEAUTY
V roce 2019 GCDS vytvořila linii rtěnek GCDS beauty. Rtěnky nesou velmi úderné názvy jako „Blinghoe“ či „Velvet Dick“. Jedna z nich nazvaná Marihuana je typická pro svou zelenou barvu, která obsahuje PH činidlo, jež chemicky mění nádech barvy rtů do červených odstínů.

CHOKER
Značka GCDS je známá pro svou obsesi 90. léty. Proto není překvapením, že jedním z nejprodávanějších kousků jejich kolekcí je choker – značka jich na své online platformě celosvětově prodá 10 ks za den.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY
Značka GCDS velmi ráda na svých návrzích používá hravé mnohdy ironické potisky. Sám Giuliano Calza se nechal častokrát slyšet, že inspiraci čerpá ze svého dětství a kulturních událostí a situací, které formovaly jeho osobnost. V jeho kolekcích se proto objevují potisky s jeho oblíbenou postavou Jessicy Fletcher ze seriálu To je vražda, napsala, mnohobarevní medvídci s duhou na břiše CareBear či Hello Kitty.

Instagram The Brands

Kde nás najdete

Široká 20, Praha 1, 110 00

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @ermenegildozegnaczteam @parizska_13 @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Vždy jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management