Ermenegildo Zegna

O značce

Ermenegildo Zegna založil společnost s pomocí svých bratrů Edoarda a Maria (původně pod názvem Fratelli Zegna di Angelo) roku 1910 v Triveru, v Alpách. Tehdy bylo Ermenegildovi pouhých 18 let a čerpal ze svých zkušeností se zpracováním látek, které získal od svého otce.

Cílem společnosti bylo poskytnout zákazníkům pouze produkty z těch nejkvalitnějších látek, a proto se zpočátku Ermenegildo rozhodl odebírat kvalitní tkaniny ze zemí jako je Mongolsko, Austrálie, Jižní Afrika aj. Rozvoj a rozkvět společnosti byl však tak velký, že roku 1938 již začala společnost exportovat své vlastní látky do Spojených států.

Roku 1942 vstoupili do firmy synové Ermenegilda (Aldo a Angelo) a přejmenovali společnost na Ermenegildo Zegna and Sons. V 60. letech pak po otci převzali vedení společnosti a rozšířili svou nabídku o ready-to-wear obleky s expanzí butiků do Španělska, Řecka a Švýcarska.

Roku 1972 pak společnost založila svůj exkluzivní zakázkový servis šití na míru „Su Misura“, který je dostupný klientům i v současnosti.

V portfoliu značky jsou formální obleky, produkty sportovního oblečení pod označením Z Zegna, ale i soudobé couture návrhy pod označením Couture XXX, dále pak široká nabídka doplňků, exkluzivních parfémů a brýlí.

Pánská krejčovina jinak

Nenajdete většího inovátora pánské módy než Zegnu. Obleky z jeho Techmerina můžete dokonce prát v pračce.

Kde nás najdete

Pařížská 18, Praha 1, 110 00

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @ermenegildozegnaczteam @parizska_13 @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Vždy jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management