Sale Assistant

Praha – Pařížská ulice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni. Láká vás představa práce pro společnost zaměřenou na prodej luxusního zboží?

Hledáte zajímavou a odpovědnou práci?

Pokud ano, podívejte se na to, co vás čeká:

  • Budete prodávat luxusní zboží, vyřizovat záruční a pozáruční opravy
  • Udržovat pravidelnou komunikaci se zákazníky a jejich databázi
  • Spolupracovat při organizaci akcí pro zákazníky, vytváření pozvánek

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v atraktivním oboru podnikání
  • příjemné pracovní prostředí
  • prostor pro rozvoj kariéry
  • 4 týdny dovolené
  • bonusy z prodeje
  • firemní akce

Požadavky:

  • Hledáme člověka, který má reprezentativní vystupování a jednání, výborné komunikační dovednosti
  • Nutností je znalost minimálně jednoho světového jazyka na velmi dobré úrovni
  • Ideální kandidát je spolehlivý, pracovitý a má silný zájem o produkty
  • Vyžadujeme praxi v obchodě (luxusní zboží, prémiové značky) 2-3 roky se zaměřením na náročné zákazníky
  • Znalost AJ, RJ výhodou

Máte zájem? Ozvěte se nám na email

Pokud si myslíte, že by toto byla ta pravá příležitost pro vás, budeme velice rádi, pokud se přihlásíte.

Vážení klienti,

dle usnesení vlády ČR jsou všechny naše butiky od 27. 12. 2020 uzavřeny.

Zůstáváme pro Vás však k dispozici online na www.thebrands.cz. Z pohodlí Vašeho domova můžete rovněž nakupovat přes náš instagramový katalog, video chat či aplikaci WhatsApp. Zboží Vám doručíme až k Vašim dveřím.

Sledujte instagramové profily našich butiků pro aktuální informace: @lbm_parizska @thebrandswomen @thebrandsprague @vltnnews @bottegaprague @dsquared2czech

Pro další informace nás kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých butiků.

Jsme tu pro Vás.

Luxury Brand Management