CZE
  • Česky

Program péče o nejnáročnější zákazníky LBM

Charakteristika věrnostního programu

Jedná se o benefit firmy Luxury Brand Management pro své věrné zákazníky. Propracovaný systém benefitů a výhod nabízí zákazníkům pocit výjimečnosti a opravdového luxusu.

4 kategorie označené WHITE, BLUE, SILVER a GOLD zahrnují soubor výhod, které spočívají například v přednostním informování o sezónních slevách, pozvánkách k uvedení nových kolekcích či poskytnutých VIP slevách.

Heslem celého programu je slogan I AM LBM STAR. Dává klientovi možnost stát se hvězdou, o kterou je pečováno jako o opravdovou VIP.

Program je v současnosti nabízen stávajícím i potenciálním klientům, kteří se již zaregistrovali či v budoucnu zaregistrují v jednom z našich butiků.

 

Loyalty program features

The LBM stellar customer care program is offered by Luxury Brand Management company to its loyal customers as a special benefit. As a program with elaborate system of benefits it offers its customers the opportunity to indulge in a feeling of exceptionality and real luxury

4 categories (WHITE, BLUE, SILVER, and GOLD) offer a set of benefits including privileged information about seasonal discounts, invitations to the new collection presentations or about provided VIP discounts.

The motto of the whole program is: I AM LBM STAR. The purpose of the program is to offer  customers an opportunity to become a star and enjoy a real VIP care.

At present the program is offered to the existing and potential clients who have already registered or will register in one of our boutiques.

sdasdasd