CZE
  • Česky

Ručně vyráběný, vysoce výkonný smartphone

Vertu      20. 8. 2014

Dne 3. června 2014 byl na trh oficiálně uveden zcela nový luxusní telefon značky Vertu. Je ručně vyráběný v manufaktuře v Anglii. Představuje přehlídku nejkvalitnějších materiálů, včetně titanu 5. třídy a ručně vydělávané telecí kůže, špičkových technologií a unikátních služeb.

Nový Vertu Signature Touch vysoce výkonný. Jedinečný zvuk zní v tónech Dolby® Digital Plus virtual surround sound. Fotoaparát, certifikovaný společností Hasselblad, poskytuje zcela unikátní obraz. Reproduktory mají certifikaci Bang&Olufsen. Nový Vertu Signature Touch nabízí kompletní portfolio exkluzivních služeb Vertu – Dedicated Concierge, Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY. 4.7” obrazovka s vysokým rozlišením je chráněna 118 karátovým, 5.1 palcovým kusem pevného safírového skla páté generace. Společnost Vertu používá safír na luxusních mobilních telefonech od druhé poloviny devadesátých let. Pevné safírové sklo je silné, velmi odolné proti poškrábání a opticky dokonalé. Perfektní zážitek doplňuje full HD displej s jemností 473dpi – tím nejvyšším rozlišením možným na 4.7 palcové obrazovce. Vedle vynikajícího výkonu zvuku a obrazu, Signature Touch nabízí bezdrátové nabíjení, NFC a nejnovější software Google Android™ 4.4 (KitKat). Kvalitu hovoru zajišťuje hluk potlačující technologie a čtyř jádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 2.3GHz zajišťuje omračující rychlost.

VERTU nově přináší zákazníkům i globálním přístup k Wi-Fi, který je zajištěn službou iPass. Tato služba volných wifi hotspotů po celém světě je standardně dostupná jen pro korporace. Výše zmíněné služby, Dedicated Concierge, Vertu LIFE a CERTAINTY, nabízí zákazníkům Vertu řadu skvělých výhod. První z uvedených služeb, Dedicated Concierge, poskytne majiteli telefonu kontakt, který se stane jeho osobním asistentem. Tento sofistikovaný systém se umí učit. Čím více je využíván, systém se lépe přizpůsobí zákazníkovým potřebám. Druhá jmenovaná služba, LIFE, je bránou k elitním událostem a exkluzivním výhodám. Zajišťuje bezplatný vstup do nejexkluzivnějších soukromých klubů po celém světě, přístup k událostem pouze pro zvané a k nákupům za zavřenými dveřmi. CERTAINTY je bodyguardem do kapsy. Chrání zákazníky, jejich telefon Vertu a jejich data pomocí nejlepší dostupné technologie a profesionálních partnerů.¨

Více na www.vertu.com
Vertu Boutique, Pařížská 8, Praha 1.
+420 222 316 072.
info@vertu.cz

Fotogalerie