CZE
  • Česky

Ambasadorka značky Audemars Piguet – Serena Williams – slaví své další vítězství

Audemars Piguet
31. 1. 2017

Serena Williams překonala dosavadní rekordmanku Steffi Graff a po vítězství na Australian Open oslavuje svůj 23. grandslamový titul.

Serena Williams dokonale vystihuje filozofii značky Audemars Piguet, jejíž je tváří: “Pokud chcete měnit pravidla, musíte je nejdřív dobře ovládat.” Tato americká tenisová hráčka dokázala v sobotu 28. ledna vyhrát svůj 23. grandslamový titul, kdy ve dvou setech porazila svou sestru Venus. Po celou dobu jí na zápěstí doprovázel model Audemars Piguet Millenary v růžovém zlatě.

 

Její dosavadní úspěch je považován díky své dlouholeté dominanci v ženském tenisu za opravdu pozoruhodný. Tenisový svět si podmanila svou první výhrou na Grand Slamu v New Yorku v září  roku 1999 a následně sedmi tituly z Australian Open v letech 2003, 2005, 2007, 2009, 2010, 2015, a posledním tuto sobotu v roce 2017. Se svým posledním titulem se tak Serena Williams vrací do hry jako světová jednička.

 

K oslavě tohoto dlouholetého úspěchu připravila značka Audemars Piguet černobílé video se Serenou Williams, kdy sama recituje známou báseň Rudyarda Kiplinga „If“.

 

sdasdasd